Клінічна база кафедри по вул. Чехова, 7 (2021 рік)

Кафедра стоматології ННІ ПО знаходиться базі стоматологічного відділу Університетської клініки ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України», що на вулиці Чехова 7.

У складі кафедри 8 співробітників: т.в.о. завідувача кафедри – доц. Щерба В.В., доценти кафедри – Мачоган В.Р., Лучинький В.М. , Лебідь О.І.,Паласюк Б.О., Дуда К.М., Стойкевич Г.В., Яворська-Скрабут І.М.

При наданні стоматологічних послуг лікарі-стоматологи використовують сучасне стоматологічне обладнання (фотополімерні лампи, апекслокатори, діатермокоагулятори, змішувач склоіономерних цементів). Сучасні стоматологічні установки укомплектовано внутрішньо-ротовою відеокамерою та монітором для кращої демонстрації маніпуляцій, які проводять у порожнині рота.

Основними напрямками роботи кафедри стоматології ННІ ПО є проведення діагностики, консультацій та комплексного лікування пацієнтів професорами, доцентами та іншими фахівцями з терапевтичної, дитячої, ортопедичної та хірургічної стоматології.

Для підвищення професійного рівня лікарів-стоматологів на кафедрі впроваджкно курси тематичного вдосконалення.

30 серпня 2021 року відбулося спільне засідання Конференції трудового колективу і вченої ради університету. Ректор університету в урочистій обстановці, проф. М.М.Корда вручив нагороди співробітникам. Подяку за вагомі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю від Міністкрства Охорони Здоров'я України було вручено доценту кафедри стоматології факультету післядипломної освіти Мачогану Володимиру Романовичу

Ректор Тернопільського національного університету імені І.Я.Горбачевського проф. Корда Михайло Михайлович та керівник стоматологічного відділу, доцент кафедри стоматології ФПО Мачоган Володимир Романович ( 2021 рік )

Голова благодійної організації «Гуманітарна допомога міста Білефельд» (Німеччина) Пітер Регер передав для потреб стоматологічного відділу університетської клініки ТНМУ лікувально-діагностичне обладнання та розхідні матеріали. Як зазначив керівник стоматологічного відділу Володимир Мачоган, що все це допоможе у наданні стоматологічної допомоги людям з незахищених соціальних верств населення.


Нагадаємо, що Тернопільський національний медичний університет упродовж тривалого часу опікується малозабезпеченими категоріями людей Тернополя і Тернопільської області.


Серед лікувально-діагностичного обладнання для роботи відділу передано аппарат для замішування цементів, аппарат для змішування амальгами, диспенсер для тимчасової пластмаси, ложки для зняття відбитків, набір хірургічних фрез для імплантації, хірургічний набір для клаптевих операцій та багато іншого, а також понад 20 найменувань розхідних матеріалів.

Голова благодійної організації "Гуманітарна допомога міста Білефельд" (Німеччина) Пітер Регер та керівник стоматологічного відділу, доцент кафедри стоматології ФПО Мачоган Володимир Романович ( 2021 рік )

На кафедрі проводиться низка благодійних проектів, спрямованих на покращення якості життя тих верств населення, які найбільше потребують підтримки і допомоги. Регулярно проводяться профілактичні огляди та лікування зубів дітей-сиріт.

Нещодавно працівниками кафедри стоматології факультету післядипломної освіти та лікарями-інтернами до дня Святого Миколая було проведено благодійну акцію для вихованців школи-інтернату Нового Села.

Було зроблено повну санацію ротової порожнини кожної дитини.

Доц. Стойкевич Г.В. надає консультативну допомогу лікарям-інтернам щодо складання плану лікування (2019 рік)

доц. Паласюк Б.О. разом із лікарем-інтерном проводять санацію ротової порожнини пацієнту (2019 рік)

Лікарі-інтерни I року навчання проводять гігієну ротової порожнини (2019 рік)

Доц. Мачоган В.Р. з лікарями-інтернами проводить обстеження ротової порожнини вихованця школи-інтернату Нового Села (2019 рік)

Закінчення санації ротової порожнини доц. Мачоганом В.Р. (2019 рік)

Вихованців інтернату навчали основам гігієни і догляду за зубами, а також вручили дипломи зубного захисника та символічні подарунки - зубні пасти, цукерки і фрукти.

Вручення сертифікатів та подарунків вихованцям школи-інтернату (2019 рік)

Спільне фото після проведення благодійної акції до дня Святого Миколая для вихованців школи-інтернату Нового Села (2019 рік)

Доц. Стойкевич Г.В. проводить стоматологічний огляд пацієнта (2018 рік)

доц. Лебідь О.І. разом із лікарями -інтернами проводять прийом пацієнта. (2018 рік)

В 2020 році лікувальна робота кафедри призупинилась у зв'язку з епідеміологічною ситуацією в країні.