Клінічна база кафедри по вул. Чехова, 7 (2020 рік)

Кафедра стоматології ННІ ПО знаходиться базі стоматологічного відділу Університетської клініки ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України», що на вулиці Чехова 7.

У складі кафедри 8 співробітників: т.в.о. завідувача кафедри – доц. Щерба В.В., доценти кафедри – Мачоган В.Р., Лучинький В.М. , Лебідь О.І.,Паласюк Б.О., Дуда К.М., Стойкевич Г.В., Яворська-Скрабут І.М.

При наданні стоматологічних послуг лікарі-стоматологи використовують сучасне стоматологічне обладнання (фотополімерні лампи, апекслокатори, діатермокоагулятори, змішувач склоіономерних цементів). Сучасні стоматологічні установки укомплектовано внутрішньо-ротовою відеокамерою та монітором для кращої демонстрації маніпуляцій, які проводять у порожнині рота.

Основними напрямками роботи кафедри стоматології ННІ ПО є проведення діагностики, консультацій та комплексного лікування пацієнтів професорами, доцентами та іншими фахівцями з терапевтичної, дитячої, ортопедичної та хірургічної стоматології.

Для підвищення професійного рівня лікарів-стоматологів на кафедрі впроваджкно курси тематичного вдосконалення.

Доц. Стойкевич Г.В. надає консультативну допомогу лікарям-інтернам щодо складання плану лікування (2019 рік)

доц. Паласюк Б.О. разом із лікарем-інтерном проводять санацію ротової порожнини пацієнту (2019 рік)

Лікарі-інтерни I року навчання проводять гігієну ротової порожнини (2019 рік)

На кафедрі проводиться низка благодійних проектів, спрямованих на покращення якості життя тих верств населення, які найбільше потребують підтримки і допомоги. Регулярно проводяться профілактичні огляди та лікування зубів дітей-сиріт.

Нещодавно працівниками кафедри стоматології факультету післядипломної освіти та лікарями-інтернами до дня Святого Миколая було проведено благодійну акцію для вихованців школи-інтернату Нового Села.

Було зроблено повну санацію ротової порожнини кожної дитини.

Доц. Мачоган В.Р. з лікарями-інтернами проводить обстеження ротової порожнини вихованця школи-інтернату Нового Села (2019 рік)

Закінчення санації ротової порожнини доц. Мачоганом В.Р. (2019 рік)

Вихованців інтернату навчали основам гігієни і догляду за зубами, а також вручили дипломи зубного захисника та символічні подарунки - зубні пасти, цукерки і фрукти.

Вручення сертифікатів та подарунків вихованцям школи-інтернату (2019 рік)

Спільне фото після проведення благодійної акції до дня Святого Миколая для вихованців школи-інтернату Нового Села (2019 рік)

Доц. Стойкевич Г.В. проводить стоматологічний огляд пацієнта (2018 рік)

доц. Лебідь О.І. разом із лікарями -інтернами проводять прийом пацієнта. (2018 рік)

В 2020 році лікувальна робота кафедри призупинилась у зв'язку з епідеміологічною ситуацією в країні.